Su Kaçağı Tespiti Garantili Hızlı Çözüm

Teknolojik Cihazlarla

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Servis Çağır

7/240541 252 79 82
su kaçağı tamiri

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Cihazla hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri. %100 garanti. İstanbul Anadolu Yakasın'da her yerine servisimiz vardır. Etkin Çözüm. Müşteri Memnuniyeti. Hızlı Servis.

Mutfakta veya banyoda su kaçağı problemi en çok korktuğumuz şeylerin başında gelmektedir. Fakat biz ne kadar dikkat etsek de bu sorun mekanlarda yaşanmaktadır.

Tadilat gerektirmeden su tesisatı tamiri yapıyoruz!


Duvarın İçindeki Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır: Henüz kendini belli etmeyen, sıvanın içerisindeki su kaçakları tesisatlarda yaşanan problemlerin en önemlilerinden biridir. Aşağıda belirteceğimiz su kaçağı bulma yöntemleri ile böyle bir sorun yaşadığınızda hızlıca çözüm üretebiliriz.


  • · Parkede kabarma şişme olduysa
  • · Kombinin su derecesi sürekli düşüyorsa
  • · Su faturası bulunmadığınız halde yüksek geliyorsa
  • · Rutubet kokusu alıyorsanız
  • · Duvarlarda dökülme oluyorsa
  • · Vana kapalı olsa bile su saati dönüyorsa
muhtemelen su kaçağı problemi yaşıyorsunuz. Siz ne kadar titizlikle kontrol etseniz de herkesin başına gelebilmektedir. su kaçağı arızası için hemen bizi aradığınız takdirde, çok kısa sürede yanınıza gelebilir ve hen pratik hem de ucuz çözüm bulabilmekteyiz. Hizmet Verdiğimiz Başlıca Konu Başlıkları;Kanal Açma, Gider Açma, Su Kaçak Tespiti, Kanalizasyon Temizleme, Tuvalet Açma, Lavabo Açma, Klozet Açma Genel Başlıklar altında Toplanabilir.


Son teknoloji cihazlarla hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri. Su sızıntısını milimi milimine tespit edip, onarıyoruz. %100 garanti. Hızlı servis. %100 garanti. Ekonomik fiyat. Etkin çözüm. Hizmetler: Hızlı Servis, Etkili Çözüm, %100 Garanti.